Investice s jistotou

Určitě jste již mnohokrát slyšeli, že peníze dělají peníze. Svatá pravda. Má to ovšem jeden háček. A to ten, jestli Vaše peníze pracuji pro Vás a nebo Vaše peníze vydělávají peníze někomu druhému.

Představte si, že máte lopatu, půjčíte jí někomu, on s ní vydělává peníze a Vy mu platíte za to, že jste mu půjčili svoji lopatu - má to logiku? Tak ta lopata to jsou Vaše peníze.

Vše Vám mohou vzít, vše Vám mohou zničit, jen jedno NE a to je vzdělání. Vzdělání je nezničitelné a hlavně v oblasti Vašich peněz, které VÁM vydělávají peníze.

Neznám nikoho, kdo by zbohatl ze spoření, ovšem znám hodně těch, kteří zbohatli byť i z drobných investic. Ano, zbohatli a to nejen finančně, ale také duševně. Obohatili se svojí důstojností, sebedůvěrou, jsou na sebe hrdí, začali si vážit nejen sami sebe,nybrž i druhých, naučili se pomáhat jeden druhému, necítí se zde zbyteční.

Zamyslete se, proč jste tady, proč vlastně vyvijite aktivity, co za to máte, těší Vás to? A co rodina, co zítřek a dále, jo, jo, je toho hodně a člověk je na to sám, no snad možná nějací rádobyradilové jo, jo, to známe, to už tady bylo atd. atd. atd.

 reagují na dotazy, kde mi lidé píši, že jim nepřišel potvrzovací link po registraci do SKYWAY - potvrzovací link přišel, ale podle toho jak májí lidé nastavený filtr - tak mohl přijít buď do SPAMU a nebo do HROMADNÝCH ZPRÁV.

 

Posílám video důkazů, akce a informace → https://youtu.be/DGdain_sLJU

 

POZOR - akce je prodloužena do 17.12.2015 doporučuji všem využít

 

informační a registrační link :

 

Návod jak zainvestovat : https://youtu.be/pTOvY70Kqpo
Link na založení OK PAY : https://www.okpay.com/?rbp=673751802
Link postupu založení OK PAY : https://youtu.be/YMQqc-pGG7I

 

pro zájemce mám připravené další zajimavé videa a infa co nás do budoucna čeká a nemine

 

budu potěšen, když využijete moji nabídku

 

Další informace